عکس های اینستاگرام همراه بیوگرافی امیرحسین فتحی

عکس های اینستاگرام همراه بیوگرافی امیرحسین فتحی

عکس های اینستاگرام همراه بیوگرافی امیرحسین فتحی

پالاما>>>بیوگرافی>>بیوگرافی بازیگران>عکس های دیده نشده همراه گفتگو اختصاصی با امیرحسین فتحی

امیرحسین فتحی بازیگر سریال شهرزاد و پسر حسن فتحی این روزها برای بازی در فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی؟ در جشنواره فجر حضور دارد. امیرحسین فتحی، از همکاری با موتمن و پدرش میگوید.  فتحی در خصوص دلیل حضورش در فیلم «آخرین بار کی سحر را دیدی؟» گفت: منصور میرشکاری دستیار آقای موتمن با من تماس گرفت و به من پیشنهاد کار کرد. بعد از اینکه پذیرفته شدم و آقای موتمن من را برای این نقش پسندید، تازه متوجه شدند که من فرزند حسن فتحی هستم.

امیرحسین فتحی در شهرزاد,امیرحسین فتحی پسر حسن فتحی

وی با اشاره به علاقه اش به ایفای نقش در این فیلم گفت: من عاشق نقش های پرچالش هستم و نقش سهراب هم خیلی خوب بود. فکر می کنم چشم یکی دو نفر از بازیگران دنبال نقشم بود. این تجربه برای من و بازیگران دیگر خیلی خوب بود. امیرحسین فتحی ، امیرحسین فتحی ، پسر حسن فتحی*من و پدر فعالیت مستقل داریم  فتحی در خصوص تعامل با پدرش در کار بازیگری گفت : «شهرزاد» دومین فیلمی بود که با پدر همکاری داشتم . بنا به توصیه پدر و به خواست پدر ما فعالیت مستقل داریم

امیرحسین فتحی بازیگر,امیرحسین فتحی در سریال شهرزاد

وقتی برای «شهرزاد» انتخاب شدم، حتی در خانه هیچ صحبتی بابت آن نشده بود و از دفتر با من تماس گرفتند. وی افزود: وقتی نقش را برایم توضیح دادند، اول دوستش نداشتم. چون تمایل نداشتم در نقش تا این حد منفی بازی کنم. اما وقتی بیشتر از نقشم فهمیدم، متوجه شدم آن قدرها هم منفی نیست. وی در خصوص موفقیت «آخرین بار کی سحر را دیدی؟» اظهار داشت: امیدوارم فیلم خوبی از کار درآمده باشد و پیش بینی می کنم در چند رشته نامزد دریافت سیمرغ شود.

امیرحسین فتحی ویکی پدیا,عکس شخصی امیرحسین فتحی

فتحی اظهار داشت : سریال «شهرزاد» را کامل ندیده ام و خودم هر دوشنبه منتظر رسیدنش هستم . خیلی خوشحالم که این سریال تا این حد محبوب شده و این به دلیل انرژی مثبت گروه است. امیرحسین فتحی در سریال شهرزاد ، ‌پسر حسن فتحی ، ‌عکسهای بازیگر شهرزاد*پیشنهاد مدلینگ را رد کردم من یک سال قبل از فیلم «کیفر» به بازیگری علاقه مند شدم و در حال حاضر تمام زندگی ام را پای سینما گذاشتم. بازیگری دل مشغولی بزرگ زندگی من است. بازیگر «شهرزاد» تصریح کرد: به خاطر شرایط فیزیکی به من چند پیشنهاد مدلینگ شد. اما من نخواستم چون بازیگری را دوست دارم. در حال حاضر هم چند پیشنهاد بازیگری دارم که در حال بررسی آن ها هستم تا نقشی متفاوت ایفا کنم. چون بازیگر باید بتواند هر نقشی را ایفا کند.

امیرحسین فتحی ویکی پدیا,عکس شخصی امیرحسین فتحی

عکس های اینستاگرام همراه بیوگرافی امیرحسین فتحی

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.