آیا میدانید چگونه شیرآلات را باید تمیز کنیم

آیا میدانید چگونه شیرآلات را باید تمیز کنیم

چگونه شیرآلات را تمیز کنیم , تمیز کننده شیرآلات

پالاما » شستشو و نظافت , برای پی بردن به روش تمیز کردن شیرآلات منزل به ادامه مطلب مزاجعه نمایید

تمیز کردن شیرآلات سرویس بهداشتی و ظرفشویی کار بسیار سختی نیست اما در عین سختی کاری است که باید حتما آنرا انجام دهید . به راحتی می توانید با چند ترفند خانگی شیرآلات منزل تان را مانند روز اول برق بیاندازید . براق بودن شیرهای آب می تواند نشانه ای از پاکی و تمیزی باشد.

چگونه پارکت کف منزل را تمیز کنیم

البته دقت داشته باشید که برای تمیز کردن این بخش باید نکات خاصی را نیز رعایت کنید . لکه‌های کوچک سفید روی شیر آب، براقی و شفافیت را از بین می‌برند و دلیل پیدایش این لکه ها بر اثر رسوب کردن مواد معدنی موجود در آب بر سطح شیر آب یا لوله‌های پایین آن بوجود می آیند.

روش های ویژه برای نظافت لوازم منزل

از پاک کننده های اسیدی و شیمیایی نظیر جوهر نمک، وایتکس و سیم های ظرفشویی استفاده ننمایید که باعث از بین رفتن پوشش نیکل شده و شیرآلات را از شرایط ضمانت خارج مینماید . بهترین راه برای شستشوی شیرآلات استفاده از محلول آب و صابون است که رنگ طبیعی آنها را حفظ می کند و باعث براق شدن میشود  بهتر است از اسکاج های نرم و اسفنجی استفاده کنید تا خطی روی آن ها ایجاد نشود .

چگونه شیرآلات را تمیز کنیم , تمیز کننده شیرآلات

برای جلوگیری از جرم گرفتن شیر آلات شستن هر روز آنها را به شما توصیه میکنیم . سرکه سفید یکی از مواد طبیعی است که می توانید از آن استفاده کنید . بسیاری از افراد باتجربه محلول سرکه و آب را بهترین تمیز کننده و براق کننده شیر آلات میدانند.

روش ازبین بردن لکه ها در نظافت منزل

برای پاک کردن این رسوبات یک حوله کاغذی را کاملا به سرکه آغشته کنید حوله را دور محل لکه‌ها بپیچید و ۱۰ دقیقه صبر کنید و سپس لکه‌ها را با استفاده از یک حوله کاغذی خشک پاک کنید . فقط توجه داشته باشید که استفاده از سرکه به علت خاصیت اسیدی بودن آن می تواند باعث از بین رفتن رنگ شیرهای آب رنگی و شیرهای برنجی بشود . نکته بسیار مهم اگر برای تمیز کردن سرویس خود از جوهر نمک استفاده میکنید قبل ریختن جوهر نمک حتما روی شیر را با پلاستیک بپوشانید زیرا جوهر نمک رنگ شیرآلات را از بین میبرد . برای استفاده از جوهر نمک در سرویس بهداشتی بعد از ریختن جوهر نمک در محیط درب آن را نبندید و سریع محیط را بشویید زیرا گاز و دود جوهر نمک رنگ شیرآلات را از بین میبرد .

آیا میدانید چگونه شیرآلات را باید تمیز کنیم

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.