خواص و فواید استفاده از ترب کوهی چیست

خواص و فواید استفاده از ترب کوهی چیست

ترب کوهی,ترب کوهی به انگلیسی,ترب کوهی پراکسیداز,ترب کوهی برای لاغری,ترب کوهی ژاپنی,ترب کوهی کجاست,ترب کوهی در ایران,ترب کوهی چیه,ترب کوهی ودرمان,ترب کوهی به عربی,ترب کوهی و لاغری,ترب کوهی چیست

ترب کوهی , ترب کوهی به انگلیسی , ترب کوهی پراکسیداز , ترب کوهی برای لاغری

ترب کوهی سرشار از ترکیبی به نام گلوکوزینولات است. این ترکیب در شاهی و تربچه نیز وجود دارد و طعم تند و تیزی به این سبزیجات می بخشد.

ترب کوهی

خواص ترب کوهی: ترب كوهي داراي خواص مقوي ، ملين ، ادرارآور ، محرك، ضد اسكوربوت ، خلط آور و دافع سموم است. ترب كوهي در موارد سرفه ، خيز عمومي بدن ، خيز ريه ها ، آب آوردن انساج ، كم خوني دختران جوان ، ضعف قوا ، رماتيسم مزمن ، برخي بيماري هاي كليوي ، آسم مرطوب ، ورم كليه ، سنگ كليه ، آلبومينوري، رفع سرفه مسلولين ، نقرس ، اگزما ، بي اختياري دفع ادرار، يرقان ، عدم ترشح كافي معده به كار مي رود.

ترب کوهی , ترب کوهی به انگلیسی , ترب کوهی پراکسیداز , ترب کوهی برای لاغری

یک ترب‌کوهی به اندازه‌ تقریبا سه سانتی‌متر را شسته، پوست کنده و رنده می‌کنیم. ترب رنده شده را داخل یک لیوان یا ظرف دردار می‌ریزیم و بقیه‌ لیوان را با عسل پر کرده و در آن را سفت می‌بندیم و می‌گذاریم یک ساعت بماند. این مخلوط را باید دو بار در روز، یک بار صبح و یک بار عصر،‌ به مدت دو روز مصرف کرد.

ترب کوهی به انگلیسی ( Horseradish )

از شيره برگ آن به صورت ماليدني روي سوختگي ها و بريدگي هاي سطحي استفاده مي شود. از طريق خارجي ريشه آن محرك پوست و تاول زا است. از راه خوراكي با مقادير كم محرك دستگاه گوارش است و با مقادير زياد سبب التهاب مخاط دستگاه گوارش مي شود. همچنين از طريق خوراكي براي درمان برونشيت يا به عنوان يك تونيك استفاده مي شود.

ترب کوهی , ترب کوهی به انگلیسی , ترب کوهی پراکسیداز , ترب کوهی برای لاغری

شما می توانید با تهیه شربت ترب کوهی به طور شگفت انگیزی وزن خود را کاهش دهید. تا جایی که با مصرف روزانه آن هر روز دو سانتی متر از چربی های دور شکم آب می شود.

ترب کوهی پراکسیداز

از طريق خارجي از برش هاي ريشه براي درمان رماتيسم يا دمل ها و كورك ها استفاده مي شود. شربت ترب کوهی همچنین سبب از بین‌رفتن آب‌ اضافی و سموم از بدن می‌شود. خوردن ترب کوهی دید چشم و قدرت حافظه را نیز تقویت می‌کند. ترب کوهی سرشار از ویتامین  C، پتاسیم، ویتامین B۱، B۶، منیزیم و فسفر است.

ترب کوهی

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.