دانلود انوع عکس سگ های ایرانی سرابی هاسکی گله دوبرمن

دانلود انوع عکس سگ های ایرانی سرابی هاسکی گله دوبرمن

سگ آلابای ,سگ آلابای روسی ,سگ آلابای ویکی پدیا

عکس جالب از یک سگ نیرومند و قوی سگ آلابای : این سگ سفید رنگ نگهبان مجهز شده به قدرت ذاتی در نگهبانی و عضلات قوی و نیرومند. پوشش مضاعف سفید رنگ ، کوتاه و با طول متوسط دارد که زندگی حیوان را در هر شرایط آب و هوایی فراهم می کند .

عکس سگ ,نژاد سگ ,سگ

سگ پامرانین خرسی ,سگ پامرانین ,نژاد سگ پامرانین

عکس جالب از سگ پامرانین : سگی از گروه سگ‌های اسپیتز ، نژاد پامرانین از سگ‌های سورتمه نواحی ایسلند و لاپلند مشتق شده‌است البته نام این نژاد از منطقه پامرانیا گرفته شده‌است و احتمالاً علت آن اصلاح نژاد و کاهش اندازه این سگها در این منطقه است .

عکس سگ ,نژاد سگ ,سگ

سگ داشهوند ,سگ داشهوند اشپیتز ,سگ داشهوند مینیاتوری

عکس با نمک از توله سگ داشهوند اشپیتز مینیاتوری : داشهودها سگهای با هوش هستند از دیگر خصوصیات این نژاد : بی‌باکی، سرسختی و اغلب عجول بودن است. با وجود اینکه جثه کوچک دارند ولی شجاع، بدجنس و خیلی ناقلا هستند. داشهوندها به خانواده خود بسیار علاقه‌مند هستند و فقط تحت فرمان صاحب خود هستند .

عکس سگ ,نژاد سگ ,سگ

سگ ژرمن شپرد ,سگ ژرمن ,سگ ژرمن شپرد اصیل

عکس زیبا از سگ ژرمن شپرد اصیل و زیبا : سگ چوپان آلمانی یکی از نژادهای اصیل آلمانی است که برای اولین بار در سال ۱۸۹۹ ثبت گردید . سگی باهوش، شجاع و مناسب برای کارهای مختلف از جمله گله داری، نگهبانی، راهنمای نابینایان، همراه خانواده، و جستجو و نجات است. 

عکس سگ ,نژاد سگ ,سگ

سگ سرابی ,سگ سرابی اصیل ,سگ سرابی بزرگ

عکس جدید از سگ سرابی اصیل و بزرگ : سرابی نژاد سگ‌ های بزرگ جثه با اندامی درشت است که زادگاه اصلی آنان در مناطق شمال غربی ایران به ویژه شهرستان سراب آذربایجان شرقی است. از این سگ بیشتر به عنوان سگ گله و سگ نگهبان استفاده می‌شود . 

عکس سگ ,نژاد سگ ,سگ

سگ فرنچ بولداگ ,خصوصیات سگ فرنچ بولداگ ,عکس سگ فرنچ بولداگ

عکس قشنگ از حیوان خانگی سگ فرنچ بولداگ : این نژاد یک بولداگ کوچک با گوشهای بزرگ ، نوک تیز و گرد همانند گوش خفاش می باشد. دارای بدن عضلانی و بینی شبیه به خوک است. اندازه سر در این نژاد به بزرگی نوع انگلیسی آن نمی باشد. 

عکس سگ ,نژاد سگ ,سگ

سگ قفقازی ,سگ قفقازی گرجستانی ,سگ قفقازی عکس

عکس با نمک و زیبا از یک توله سگ قفقازی : سگ قفقازی یک سگ گله آسیایی است و همانطور که از اسمش پیداست متعلق به شمال قفقاز، گرجستان، ارمنستان و آذربایجان می‌باشد .

عکس سگ ,نژاد سگ ,سگ

سگ گارد ,سگ گارد و نگهبان ,سگ گارد امریکا

عکس دیدنی و زیبای سگ گارد : یک سگ بادیگارد تا زمانی که برای شخصی که وظیفه محافظت از ان را بر عهده دارد خطری پیش نیاید خیلی عادی برخورد کرده ولی دائما مواظب اطراف خود است. ولی به محض وقوع خطر بلافاصله از خود عکس العمل نشان می دهد تا خطری رخ ندهد .

عکس سگ ,نژاد سگ ,سگ

سگ ماستیف ,سگ ماستیف تبتی ,سگ ماستیف فرانسوی

عکس جدید از سگ ماستیف : منشا این سگ کشور انگلستان است. از نظر ویژگی‌های ظاهری دارای مویی کوتاه و بدنی قوی و عضلانی و سنگین می‌باشد.

عکس سگ ,نژاد سگ ,سگ

سگ مو بلند ,سگ شی هوا هوا مو بلند ,عکس سگ مو بلند

عکس جالب از یک سگ مو بلند : سگی است گوشه گیر و نجوش اما بسیار شیرین. باوفا ، پر محبت و حساس . باید با مهربانی آموزشها را به او آموخت . به او لقب “شاه سگها” را داده اند. برای کودکان پیشنهاد نمی شود. با غریبه ها خو نمی گیرد و نسبت به تازه واردان مهاجم می باشد.

عکس سگ ,نژاد سگ ,سگ

سگ نگهبان ,سگ نگهبان ایرانی ,سگ نگهبان باغ

عکس جالب و باوقار از سگ نگهبانسگ نوع اهلی گرگ خاکستری است اما زمان و محل دقیق اهلی‌شدن آن مشخص نیست. آخرین بررسی ژنتیکی در سال ۲۰۱۴ نشان داده که تبار سگ‌ها ۲۷ تا ۴۰ هزار سال پیش از گرگ خاکستری جدا شده‌است .

عکس سگ ,نژاد سگ ,سگ

سگ هاسکی ,سگ هاسکی در ایران ,سگ هاسکی سفید

عکس زیبا و جدید از توله سگ هاسکی : هاسکی سگی قدرتمند و کاری می‌باشد. در همه رنگها از سیاه یکدست تا سفید یافت می‌شود. معمولاً بصورت دو رنگ سیاه وسفید، طوسی و سفید، قرمز و سفید و نارنجی و سفید یافت می‌شود.

عکس سگ ,نژاد سگ ,سگ

دانلود انوع عکس سگ های ایرانی سرابی هاسکی گله دوبرمن

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.