تزیین و طرز تهیه کیک مرغ خوشمزه و مجلسی در فر با نان تست

تزیین و طرز تهیه کیک مرغ خوشمزه و مجلسی در فر با نان تست

کیک مرغ ,طرز تهیه کیک مرغ ,دستور پخت کیک مرغ

مواد لازم جهت تهیه کیک مرغ :

سینه مرغ: دو عدد

ژامبون مرغ: ۲۵۰ گرم

پیازچه: نیم کیلو

گردو: دویست و پنجاه گرم

نان تست: به میزان لازم

ماست: یک سوم سس مایونز مصرفی

سس مایونز: به میزان لازم

خامه: صدگرم

طرز تهیه پن کیک برنج و سبزیجات

کیک مرغ مجلسی ,کیک مرغ با نان تست ,کیک مرغ خوشمزه

طرز پخت کیک مرغ و گردو :

برای شروع گردو را در اندازه های ریز خرد میکنیم پس از آن ژامبون را هم ریز ریز میکنیم در مرحله بعد در یک ظرف مناسب سینه مرغ را همراه با پیاز و نمک و مقداری فلفل و کمی آب لیمو میپزیم . پس از آن سینه مرغ را هم ریش ریش میکنیم . حالا بسراغ پیاز چه ها رفته پس از آنکه آنها را ضذعفونی کردیم و بخوبی شستیم بصورت حلقه حلقه همراه با برگ هایشان خرد میکنیم .

حالا نوبت تهیه نمودن سس کیک مرغ و گردو میباشد برای این کار در ابتدا سس مایونز را همراه با ماست و خامه مخلوط میکنیم نسبت اضافه کردن سس مایونز به ماست سه به یک میباشد . میزان سسی که شما تهیه میکنید هم نیازی نیست زیاد باشد میتوانید این سس را در چند مرحله تهیه نمایید .حالا باید تمامی موادی را که خرد نموده اید را با غذا ساز مخلوط نمایید تا کاملا یکدست شوند .

طرز تهیه خوراک مرغ ایتالیایی

کیک مرغ در فر ,کیک مرغ با کالباس,عکس تزیین کیک مرغ

بعد از آن سس را هم به مواد اضافه نمایید تا مایه کیک مرغ شما کاملا نرم و خمیری شکل باشد . برای تهیه کیک مرغ خوشمزه ابتدا لبه های برشته شده و قهوه ای رنگ نان تست را جدا میکنیم بعد از انجام این کار نان تست ها را در کف ظرف چیده و روی آنها را با مایه کیک مرغ میپوشانیم دوباره روی مایه را با نان تست پر میکنیم به همین ترتیب یک کیک مرغ مجلسی دوطبقه را درست میکنیم حالا میتوانیم با استفاده از سس مایونز تمامی دیواره های کیک و روی آن را بپوشانیم . همچنین اگر میخواهید کیک مرغ شما نما و جلوه جذاب تری داشته باشد میتوانید روی آن را با استفاده از آب لبو یا تره و حتی آب هویج و سس گوجه فرنگی تزیین نمایید

طرز تهیه مرغ فلفلی

تزیین و طرز تهیه کیک مرغ خوشمزه و مجلسی در فر با نان تست

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.