گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی

گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی

گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی (2)

پالاما>>>گردشگری>>تور مجازی>عکس های دیدنی و تاپ از دُبِی یکی از شهرها و شیخ‌نشین‌های هفت‌گانهٔ امارات متحده عربی

گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی (3)

این شهر در جنوب کشور ایران و در پیرامون خلیج پارس و در شبه جزیره عربستان ‌است

تور تصویری و گردش مجازی در جنگل های آمازون

دبی در سال ۱۸۳۳ به دست شیخ مکتوم بن بطی بن سهیل آل مکتوم به طور رسمی به عنوان یک شهر بنیان نهاده شد.

گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی (5)

در سال ۲۰۱۳ دبی توانست حقِ داشتن و برگزاریِ اِکسپو ۲۰۲۰ را به دست آورد. اِکسپو سومین رویداد مهم دنیا پس جام جهانی فوتبال و المپیک است و به «المپیک کشورهت» مشهور است. این نخستین بار است که یک شهر از خاورمیانه توانست میزبانی این مهم‌ترین نمایشگاه جهان را به‌دست‌آورد. پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد اکسپو ۲۰۲۰ برای دبی بیش از ۲۳ میلیارد دلار سود خواهد داشت.

گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی (6)

بیشتر پایتخت‌ها و شهرهای مهم دارای پرواز مستقیم به دبی هستند. بیش از ۸۰ خط هوایی به فرودگاه بین‌المللی دبی می‌رود و از آنجا برمی‌گردد که موجب شده یکی از شلوغ‌ترین فرودگاه‌های دنیا شود.

گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی (7)

دبی دارای آب و هوا بسیار گرم و خشک می‌باشد. دبی در فصل تابستان بسیار گرم، پر باد و خشک است و به طور میانگین دارای دمایی در حدود ۴۰ درجهٔ سانتی‌گراد (۱۰۴ درجهٔ فارنهایت) در روز و ۳۰ درجهٔ سانتی‌گراد (۸۶ درجهٔ فارنهایت) در شب می‌باشد. همچنین در اغلب روزهای سال آسمانی آفتابی مشاهده می‌شود.

گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی (8)

دبی در فصل زمستان نیز گرم است و به طور میانگین دارای دمای ۲۳ درجهٔ سانتی‌گراد (۷۳ درجهٔ فارنهایت) در روز و ۱۴ درجهٔ سانتی‌گراد (۵۷ درجهٔ فارنهایت) در شب می‌باشد.

گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی (9)

میزان بارش در دبی ۱۵۰ میلی‌متر (۵٫۹۱ اینچ) در سال می‌باشد.

گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی (10)

دبی به «پایتخت خرید خاورمیانه» مشهور است و به تنهایی بیش از ۷۰ مرکز خرید بزرگ (شامل دبی مال، بزرگ‌ترین مرکز خرید جهان) را در خود جای داده‌است

گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی (11) گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی (12) گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی (13) گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی (14) گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی (15) گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی (16) گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی (17) گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی (18) گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی (19) گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی

گردش و تور مجازی در شهر زیبای دبی

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.